Gaziantep Kayıt Dışı İstihdamla Mücadele Ediyor Projesi

 
 

KOBİ’lere Aile Şirketlerinde Kurumsallaşma eğitimi

Gaziantep Kayıt Dışı İstihdamla Mücadele Ediyor Projesi kapsamında KOBİ sahipleri ve yöneticilerine yönelik olarak düzenlenen eğitimler sürüyor. Proje kapsamında son olarak Aile Şirketlerinde Kurumsallaşma konulu eğitim tamamlandı.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı AB ve Mali Yardımlar Dairesi Başkanlığı desteği, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ve Gaziantep Ticaret Odası ortaklığı ile hayata geçirilen projede tamamlanan 2. Eğitim olan Aile Şirketlerinde Kurumsallaşma eğitiminde Dr. Güler Manisalı Darman tarafından katılımcılara önemli bilgiler aktarıldı.

Gaziantep’te faaliyet gösteren çeşitli KOBİ’lerin yönetim kurulu üyeleri ile yönetici konumundaki çalışanların katıldıkları eğitimde; Kurumsallaşma Nedir, Aile Şirketlerinde Kurumsallaşma, Aile Anayasası, Büyümek Ve Küreselleşen Dünyada Ayakta Kalabilmek: Kurumsal Yönetim, Kurumsal Yönetim ve İç Denetim, İç Kontrol ve Risk Yönetimi, Yeni Türk Ticaret Kanunu (Ttk) Ve Kurumsal Yönetim başlıkları yer aldı.

Gaziantep Ticaret Odası’nda yapılan eğitimin ilk günü Proje Koordinatörü Sedat Öztürk tarafından Gaziantep Kayıt Dışı İstihdamla Mücadele Ediyor Projesi hakkında katılımcılara bilgiler verilirken, iki günlük eğitimin sonunda katılımcılara sertifikaları takdim edildi.
Proje kapsamındaki eğitimler 8-9 Aralık 2016 tarihinde yapılacak Kişisel İş Planlama ve Zaman Yönetimi isimli eğitimler devam edecek.

Gaziantep Kayıt Dışı İstihdamla Mücadele Ediyor Projes